YANMAR masinad on nüüd punased!

YANMAR Compact Equipment teatab, et alates 2022. aasta algusest on Euroopa turule toodetavad masinad punast Yanmar Premium Red värvi. Esimesi punaseid YANMAR ehitusmasinaid tutvustati juba 2020.aastal Põhja-Ameerika turul.
“Punane tõmbab tähelepanu ning just nagu meie toodete kvaliteet ja usaldusväärsus eristub konkurentsist, eristub ka Premium Red värvus konkurentide kollasest masinamerest,” ütleb Jeff Pate, YANMAR Compact Equipment Põhja-Ameerika müügidirektor.

Üleminek tuntud Yanmari kollaselt on enamat kui lihtsalt kosmeetiline värvimuutus. Yanmar katsetab praegu mitut alternatiivse kütuse- ja jõuseadme tehnoloogiat ning hiljuti tutvustati esimest elektrilist miniekskavaatori prototüüpi SV17e. Samuti uut punast värvi SV17e on suunatud 1.5-2tonniste miniekskavaatorite keskkonnateadlikele Euroopa klientidele.

 

 

 

 

YANMAR COMPACT EQUIPMENT

Täna on YANMAR juhtiv tegija ülemaailmses ehitusmasinatööstuses. YANMAR valmistas maailma esimese miniekskavaatori aastal 1968 ja revolutsioonilise, maailma esimese nullpöörderaadiusega ekskavaatori 1993. aastal.
Yanmari Compact Equipmentil on täna neli tehast Jaapanis, Prantsusmaal, Saksamaal ja USAs.
Lisateabe saamiseks külastage YANMAR ametlikku kodulehte https://www.yanmar.com/eu/construction/