Kemikaalivabad umbrohutõrjemasinad OELIATEC

Prantsuse firma OELIATEC on välja töötanud efektiivsed ja ökoloogilised masina umbrohu tõrjeks, kasutades selleks patenteeritud kuuma vee piiskade tehnoloogiat. Nimetatud meetod on pestitsiidide vaba. Vesi kuumutatakse 110°C / 120°C ja seejärel  pihustatakse 3 kuni 5 cm kõrguselt umbrohu peale. Umbes 30 sekundi pärast hakkavad kuumutatud taimede lehed longu vajuma ja mõne aja pärast taim kuivab. Pikema juurega taimi tuleb pihustada mitmeid kordi. Umbrohutõrjet alusta kohe kui umbrohi on veel väike – nii saab kiiremini võitu.

Selline umbrohutõrje meetod on saanud väga populaarseks tänu oma ökoloogilisele aspektile ja on Euroopas seadustatud seadustega, millised keelustavad kemikaalide kasutamise avalikult kasutatavates kohtades (kemikaalide kasutamine on ohuks väikestele lastele ja lemmikloomadele).
Masinates kasutatakse veevõrgu-, veekogude- või sadevett. Kasutatav veefilter peab vastama veekvaliteedile. Veele kemikaale ei lisata.

Masinad on testitud ja vastavuses saaste nõuetega. Umbrohutõrje funktsioon kasutab tööks laetavate akude energiat, mistõttu on masinad vaiksed ja puhtad. Kõikide Oeliatec kuuma vee piiskade tehnoloogial umbrohutõrje masinate kasutamine on lihtne ja tulemus kuluefektiivne.

Selle tehnoloogia pioneer Oeliatec on pidevas kasvus. Alternatiivse umbrohutõrje masinate tootja alustas 2010. aastal ja on Euroopa turuliider, masinaid on müüdud üle 2000.

 

 

Tutvu sobiva masinaga ja küsi lisainfot oma projektijuhilt!

Müük ja lahendused

Jaanus Saago
Tel: +372 5340 8489
jaanus (ät) melkerbaltik.eu